logo-invers03

 
 

subheader_l02

Domy

subheader_r05

Z przykrością informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży naszych wyrobów w Polsce. Obecnie realizujemy wyłącznie zlecenia z Europy Zachodniej.

Przepraszamy za niedogodności.

 DOMY firmy “domat”

Gotowe domy 
z ekologicznym materiałem izolacyjnym Isowood

  • ekologiczne,
  • projektowane indywidualnie
  • korzystne cenowo

Działka budowlana
Już na wstępie muszą by wyjśnione ważne kwestie (przepisy budowlane, poziom cen, koszty przyłączeń, odstępy między domami,itd.). Nasi doradcy chętnie pomogą Państwu w trakcie wyszukiwania odpowiedniej działki.

Finansowanie
Szczególnie ważne jest dokładne planowanie przyszłych kosztów, w celu uniknięcia późniejszych złych niespodzianek. Planujemy nie tylko podstawowe koszty budowlane. Doradzamy Państwu także w zakresie kosztów nabycia działek budowlanych, dodatkowych kosztów budowlanych, przyszłych miesięcznych obciążeń finansowych związanych z budową domu. Prosimy o ustalenie z nami stałej ceny, którą możemy Państwu zagwarantować.

Planowanie i usługi w zakresie architektury
Wspólnie z naszą grupą planistów opracujemy dla Państwa indywidualny projekt domu. Jest to możliwe zarówno w Państwa domu, w naszym biurze, jak również w jednym z naszych domów całorocznych w Finnentrop Ronkhausen. W oparciu o prezentację komputerową, bazującą na rzeczywistości, zaprezentujemy Państwu dom w układzie trójwymiarowym. Dlatego też prosimy określić najbardziej odpowiadający Państwu styl domu (rodzaj fasady, nachylenie dachu, drzwi, okna, układ przestrzenny, itd.). Nie stwarzamy żadnych problemów, jeżeli macie już Państwo plan architektoniczny lub sprecyzowane wyobrażenie o planowanym domu! Prosimy zwrócić się do nas, a zrealizujemy Wasze przedsięwzięcie budowlane.

Wyposażenie, zakres prac budowlanych
Sami określacie Państwo zakres świadczenia usług i dostaw firmy Holz und Raum. Budujecie z nami dom „gotowy pod klucz” lub realizujecie pewną część prac wg własnego uznania. Sami też określicie stopień wykończenia Waszego domu. Opracujemy wspólnie zakres świadczeń przewidzianych do realizacji przez firmę Holz und Raum oraz prac, które będą przez Was wykonane samodzielnie. Prosimy o zażyczenie sobie przygotowania szczegółowej oferty, w oparciu o którą szybko możecie rozpoznać prace, pozwalające na dokonanie oszczędności. Realizacja prac we własnym zakresie pozwoli na „zaoszczędzenie żywej gotówki”. Przejrzyste zestawienie prac budowlanych oraz świadczeń umożliwi analizę działań firmy Holz und Raum.

Produkcja
Po zakończeniu planowania angażujemy do realizacji Waszego przedsięwzięcia naszych wykwalifikowanych pracowników (kreślarzy budowlanych, inżynierów budowlanych, cieśli). Materiały budowlane dopuszczone przez nadzór budowlany oraz wybrane ekologiczne materiały budowlane, w połączeniu z nowoczesną technologią oraz know-how, gwarantują najwyższą jakość. Przy podpisywaniu zlecenia z firmą Holz und Raum otrzymacie Państwo zaproszenie do odwiedzenia na nasz koszt zakładu produkcyjnego Domat w Polsce. Firma Domat jest w 100% spółką-córką firmy Holz und Raum i pracuje pod nadzorem niemieckiego Zarządu. Możecie tam osobiście przekonać się o randze miejsca lokalizacji naszej nowoczesnej produkcji. Możecie sami być świadkami tego, jak buduje się Wasz własny i prefabrykowany w elementach dom!

 

[domat] [Domy] [Całoroczne] [Izolacje] [Kontakt]